fbpx

VENDO Park Pułtusk, Nowy Rynek 2AB, Pułtusk 06-100 Park Handlowy

– Okładziny ceramiczne pochodzą z pierwszej połowy lat 70-tych, prawdopodobnie zostały wykonane w lokalnym zakładzie Twórczość Kurpiowska z Pułtuska. I był wówczas bardziej nowoczesny niż dworzec na ul. Dzięki działaniom podjętym przez inwestora historia tego miejsca zostanie zachowana – powiedział Amazon.com, Inc. (NASDAQ: AMZN) wynik Q3 oczekiwany spadek Robert Szuba, prezes Fundacji Sztuka Stosowana. Wraz z otwarciem parku handlowego w Pułtusku, 22 sierpnia 2019r. Martes Sport, Dealz, KiK i Hebe, mieszkańcy będą mogli udać się w podróż sentymentalną, bo inwestor przeprowadził renowację zabytkowych elementów dawnego dworca PKS.

Inspiracje prezentowe

  1. Zabytkowa mozaika i zegar z dawnego dworca zostały poddane renowacji i zostały wkomponowane w budynek Vendo Parku.
  2. Na wszystkich odwiedzających Vendo Park w Pułtusku w dniu otwarcia czekać będą stoiska gastronomiczne w formie Food Trucków oraz Strefa Dziecka, w której organizatorzy zaplanował m.in.
  3. Po kliknięciu na logo poniżej znajdą Państwo dodatkowe informacje o każdym ze sklepów.
  4. Pułtuski Vendo Park to kolejna już inwestycja firmy Trei powstająca w Polsce.
  5. I był wówczas bardziej nowoczesny niż dworzec na ul.

17 będzie polska wokalistka, SARSA, której piosenki dostarczą zgromadzonym wielu pozytywnych emocji – informują inwestorzy. Pułtuski Vendo Park to kolejna już inwestycja firmy Trei powstająca w Polsce. Galerie z szyldem marki Vendo Park istnieją dotychczas m.in. W  Nysie, Chełmie, Milanówku, Mińsku Mazowieckim, Świdnicy, Łodzi oraz Skierniewicach.

VENDO Park Pułtusk

Zabytkowa mozaika i zegar z dawnego dworca zostały poddane renowacji i zostały wkomponowane w budynek Vendo Parku. Wraz z Vendo Parkiem w Pułtusku pojawiły się nowe marki. Swoje pierwsze sklepy w tym mieście otworzyły znane sieci, takie jak Martes Renesource Capital Forex Broker-przegląd i informacje Renesource Capital Sport, KiK, Hebe i Dealz. W gronie najemców znalazły się również Empik, Media Expert, CCC i Kakadu. Inwestycja dostarczyła na lokalny rynek mkw. Nowoczesnej przestrzeni handlowej.- Vendo Park w Pułtusku to nasz trzeci projekt handlowy na Mazowszu.

Atrakcyjne marki w jednym miejscu

22 sierpnia na godzinę 12 zaplanowano uroczyste otwarcie Vento Parku w Pułtusku przy ulicy Nowy Rynek 2. To już dwunasty park handlowy, który Trei Real Estate Poland zbudował w Polsce. Na wszystkich odwiedzających Vendo Park w Pułtusku w dniu otwarcia czekać będą stoiska gastronomiczne w formie Food Trucków oraz Strefa Dziecka, w której organizatorzy zaplanował m.in.

Ważne informacje

Vendo Park z historycznym akcentemTrei realizuje swoje inwestycje z poszanowaniem historii i tradycji danego miejsca. Projekt w Pułtusku jest kolejnym nietypowym parkiem handlowym dewelopera, tuż obok Vendo Parku w Chodzieży, gdzie Trei odrestaurował mury dawnego zamku. W przypadku Pułtuska inwestor kupił działkę o powierzchni ponad mkw., gdzie dawniej mieścił się dworzec PKS.

W dniu otwarcia zaplanowane są ciekawe atrakcje oraz koncert gwiazdy. Nowo powstająca Galeria handlowa Vendo Park Socjalizm prowadzi Europę do recesji przy ulicy Nowy Rynek w Pułtusku już prawie na ukończeniu. Datę otwarcia Galerii zaplanowano na 22 sierpnia br.

Niebawem zostanie również otwarty Vendo Park w Ostrołęce. W VENDO PARK Pułtusk znajdą Państwo szeroką ofertę handlową proponowaną przez naszych najemców. Po kliknięciu na logo poniżej znajdą Państwo dodatkowe informacje o każdym ze sklepów. Otwarcie Vendo Park w Pułtusku zapowiedziane zostało na dzień 22 sierpnia 2019 roku.

I zaledwie kilka miesięcy później wspólnie z najemcami otwieramy osiem sklepów. Zależy nam na dostarczeniu mieszkańcom kompleksowej oraz zróżnicowanej oferty zakupowej, stąd też liczne debiuty nowych marek – powiedział Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.W obrębie inwestycji znajduje się ponad 100 miejsc parkingowych. Park handlowy został wybudowany w sąsiedztwie supermarketów Lidl i Stokrotka, dzięki czemu mieszkańcy mogą zrobić szybkie, codzienne zakupy w jednym miejscu. Park Handlowy w Pułtusku to również jedna z ważniejszych inwestycji w mieście, która będzie miejscem zatrudnienia dla kilkudziesięciu osób. Dodatkowo jest to inwestycja prowadzona pod nadzorem konserwatora zabytków. Inwestor – firma Trei zdecydował się na pozostawienie zabytkowych elementów ceramicznych budynku dawnego dworca PKS PUŁTUSK.

Call Now Button